Web Tasarım Gelişmiş Modül ve Özellikler

Web Tasarım Genel Özellikler;

 

ASP.NET / HTML5 / CSS3 / JS

HTML5 ve CSS3 Kodlamalar ile Paralax Tasarım ve HTML kodlama son kodlama sistemi kullanılırak Paralax Tasarım, SEO uyumlu  kodlama yapılır.

 

Full Dinamik Site | CSS | Dosya Transfer

Tüm içerikleri dinamik olup, site yönetim panelinden kurumunuz tarafından sorunsunz şekilde istenildiğinde değiştirilebilir güncellenebilir,

 

Siteye özel font seçimleri

Türkçe Karekterin desteklediği tüm font türlerinde, içeriklerde, başlıklarda ve açıklama alanlarına özel font kullanılır.

 

Site Renk Akış Şeması

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak renk kodlamaları yapılarak, sitenin tüm bölümlerinde içerik bağlantı geçişlerinde ve başlıklarında renk standardı sağlanır.

 

Dinamik Seo Yönetimi

Sitenizin temel SEO ayarlarının yapıldığı Site Yönetiminden girişi sağlanan Modülümüzdür. Ayrıca sitede her dil bölümü için ayrıca tanımlamalar.  

 

Gelişmiş İçerik Sayfası Yönetimi

Sınırsız Alt Sayfa ve grupları oluşturabilir. Her alt sayfaya özel Galeri Ekleme, döküman ekleme, dil modülllerine özel tanımlamalar yapabilirsiniz.

 

Gelişmiş Galeri Yönetimi

Sitenizde Sınırsız şekilde Galeriler oluşturabilir sunum sayfaları hazırlayabilirsiniz.

 

Gelişmiş Video Galeri Yönetimi

Sitenizde Sınırsız şekilde Video Galeriler oluşturabilir, Sosyal ağlardan, kendi videolarınızı yükleyeblir veya  Youtube, Dailymotion, Vimeo gibi video sitelerinden videolarınızı kolayca sitenize entegre edebilirisniz.

 

Duyuru Yönetimi

Sitede yer almasını istedğiniz duyuruların eklendiği modüldür. Var olan duyuruları güncelleme, silme ve yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Site Slayt Yönetimi

Katmanlı Slider Yönetimi ile sitenize canlılık, vurgu ve hareketlilik katarak ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilir, sitenize imaj kazandırabilirsiniz.

3dSecureLoader
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...