Kurumsal Web Tasarım


kurumsal web tasarımKurumsal Web portal ihtiyaçlarına cevap verecek sürekli güncellenebilir,dinamik kullanışlı, kurumsal renk ve imajınızı yansıtacak tasarımlar ile birlikte ve siteniniz için geliştirmiş olduğumuz Arne Web Site Portal yönetimi ve İçerik yönetim sistemleri ile geliştirmeye açık, ful kod desteği ve özel isteklere özen gösteren, plan ve proje ile ortaya çıkarttığımız Kurumsal Web Tasarımları ile kurumunuzu Web Platformunda sorunsuz şekilde yönetebilir, geliştirebilir, güncel teknoloji desteğimizlede zamanın trendlerini yakalarsınız.

Kurumsal Web Tasarım Uygulama Planlaması ;


Kurumsal Kimliğinizi Yansıtan Meteryaller Talep Edilir
Tasarım Renk Şeması Belirlenir
Kurumsal Web Sayfanızda Yer Alacak Bölümler Belirlenir
Tüm istekleriniz dikkat alınarak projelendirme sürecine başlanır.

 

 

 
 

Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Web Tasarım Genel Özellikler

Responsive Tasarım

Masaüstü Bilgisyar, Mobil Cihaz,Tablet lere göre alan ayarlaması yapılan tasarım teknikleri Kullanılır.

HTML5 / CSS3

HTML ve CSS3 Kodlamalar ile Paralax Tasarım ve HTML kodlama son kodlama sistemi kullanılır

Sosyal Medaya

Tüm site içeriklerini sosyal medya platformlarında paylaşım entegrasyonu ile istenilen içeriklerin kolay bir şekilde sosyal medyada yer almasını sağlayabilirsiniz.

Özel Banner ve Slayt Tasarımları

Site içeriklerinde yer alan bölümlere özel banner yönetimi ile  Kurumunuzu yansıtacak katmanlı slayt yönetimi ile sınırsız ve hayal gücüne dayalı özel tasarımlar ortaya çıkartırız.

Full Dinamik Site Şablonu ve CSS yönetimi

Teslim edilen projelerin tüm içerikleri dinamik olup, site yönetim panelinden kurumunuz tarafından sorunsunz şekilde istenildiğinde değiştirilebilir güncellenebilir,

İçerik Yönetim Sistemi

Kurumsal İş planlarınıza göre geliştirilebilir esnek Site Yönetim Paneli ile işlerinizi hızlandırır ve sistenizi güncel tutabilirsiniz. Temel İçerik Yönetim Sistemleri, Kurumsal Tanıtım, Galeri Yönetimi, Video Yönetimi, İnsan Kaynakları, Hizmetler, Crm Uygulamaları; Fatura modülü, Cari Hesap Modülü

7/24 Müşteri Destek Sistemi

Sağlanan tüm hizmetlerle ilgili, Sunucu, Mail Server ve Sql Server Veri Tabanı Sistemleri, Site İçerik Güncellemeleri, Tasarım değişikliği isteklerinde tam destek sistemi sunarız.

İnsan Kaynakları Yönetimi

Gelişmiş insan kaynakları yönetimi ile sitenizde boş iş pozisyonlarınızı belirte bilir bu pozisyonlara yada genel başvuruları kabul edebileceğiniz modüldür.

Kurumsal Web Siteleriniz İçin Genişletilebilir Özel Admin Panel

Admin Panel Yönetiminde yer alan özel bazı modüller
Rehber Yönetimi, Personel Yönetimi (Avans /Maaş  / Borç Takip) , Ödeme Planları Takip, Fatura Modülü, Cari Takip Modülü 3dSecureLoader
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...