Veri Girşi

Veri Girişi

Form verileriniz local veri giriş veya online veri giriş yazılımlarımız ile dijital veriye çevirerek istenilen formatta (.xls,.xlsx,.doc,.xml,.txt,.mdb) online veya CD halinde teslim edilir. Veri Giriş yazılımımız ile Hızlı ve güvenlir şekilde temiz veri giriişi sağlanır.
Verileriniz Ortak veri tabanında saklanır. Teslimattan 30 gün sonra veri tabanımızdan verileriniz silinir.
Verileriniz Yönetici harici herhangi bir personelimiz tarafından erişilemez. 
Veri Girişinde önceliğimiz  veri güvenliğidir ve bu açıdan ARNE YAZILIM etik kuralları çerçevesinde verilerinizi 3 kişilerle kesinlikle paylaşmaz ve veri güvenliğiniz %100 dür.

Veri Giriş Alt Yapımız

  • 2 Adet Server
  • 15 Adet Terminal bilgiyasar

Veri Giriş Hizmeti Verdiğimiz Bazı Kurum ve Kuruluşlar

Veri Yedekleme ve Aktarım İşlemleri

İşletmenizde kullanılmakta olan herhangi bir program aracılığıyla veri tabanınıza yapmış olduğunuz kayıtların belirlenen aralıklarda otomatik olarak yedeklenmesini farklı veritabanları veya ortamlarda (Excel, csv, txt) tutulan verilerin beraber kullanılması ihtiyacı olması durumunda bu verilerin istenilen veritbanına istenilen aralıklarla ve/veya çeşitli koşullara bağlı olarak aktaran sistemlerdir.

Veri Temizleme ve Düzenleme İşlemleri

İşletmenizde günlük takip etmekte olduğunuz Online verilerin bilgilerin otomatik olarak istediğiniz veritabanına belirlemiş olduğunuz aralıklarla kaydedilip istediğiniz ortamlarda görüntülenmesini sağlayan sistemlerdir.

Veriye Uzaktan Erişim Programları

İşletmenizde kullanılmakta olan herhangi bir program aracılığıyla veri tabanınıza yapmış olduğunuz kayıtlar arasında yer alan ve gerek kullanıcı hatası gerekse programdaki versiyonlar arası değişiklikler sonucu ortaya çıkmış tam doğru olamayan veya düzensiz olan verilerinizi işletmenizin istekleri doğrultusunda en etkin şekilde düzenleyen sistemlerdir.

3dSecureLoader
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...