Veri Giriş

Veri Giriş Hizmetleri

Form verileriniz local veri giriş veya online veri giriş yazılımlarımız ile dijital veriye çevirerek istenilen formatta (.xls,.xlsx,.doc,.xml,.txt,.mdb) online veya CD halinde teslim edilir.
Veri Giriş Alt Yapımız

  • 2 Adet Server
  • 15 Adet Terminal bilgiyasar

Veri Giriş Hizmeti Verdiğimiz Bazı Kurum ve Kuruluşlar

Veri Yedekleme ve Aktarım

İşletmenizde kullanılmakta olan herhangi bir program aracılığıyla veri tabanınıza yapmış olduğunuz kayıtların belirlenen aralıklarda otomatik olarak yedeklenmesini farklı veritabanları veya ortamlarda (Excel, csv, txt) tutulan verilerin beraber kullanılması ihtiyacı olması durumunda bu verilerin istenilen veritbanına istenilen aralıklarla ve/veya çeşitli koşullara bağlı olarak aktaran sistemlerdir.

Veri Temizleme ve Düzenleme ?

İşletmenizde günlük takip etmekte olduğunuz Online verilerin bilgilerin otomatik olarak istediğiniz veritabanına belirlemiş olduğunuz aralıklarla kaydedilip istediğiniz ortamlarda görüntülenmesini sağlayan sistemlerdir.

Veriye Uzaktan Erişim Programları

İşletmenizde kullanılmakta olan herhangi bir program aracılığıyla veri tabanınıza yapmış olduğunuz kayıtlar arasında yer alan ve gerek kullanıcı hatası gerekse programdaki versiyonlar arası değişiklikler sonucu ortaya çıkmış tam doğru olamayan veya düzensiz olan verilerinizi işletmenizin istekleri doğrultusunda en etkin şekilde düzenleyen sistemlerdir.

3dSecureLoader
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...