Online Pazarlama

ARAMA MOTORU MARKETING

Web sitesi sahibi olarak hedef kitlenize istenen düzeyde ulaşabiliyor musunuz ?

Arama motoru optimizasyonu ile sayfanıza daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz. Bunun gerçekleşmesi için marketing çözümleri geliştiriyoruz. Marketing çalışmalarımız; müşterilerimizin interneti, öncelikle arama motorlarını etkin satış ve marketing kanalı olarak kullanmasını destekliyor. Profesyonel arama motoru kavramını müşterilerin web sitelerini internette başarılı bir marketing ve satış aracına dönüşmesini sağlayan bütün önlemler ve stratejiler olarak tanımlıyoruz.

 

Biz; sizin arama motorlarının sonuç listelerinde en üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz, böylece daha fazla ve daha kaliteli müşteriye ulaşmış olursunuz. Çünkü arama motorlarında arama yapan kişiler sizin onların çıkarlarına uygun olarak sunduğunuz ürün ve hizmeti aramaktadırlar. Bu sayede onları daha çabuk kendi sayfanıza yönlendirebilirsiniz. Sözün kısası arama motoru marketingi sizin için çok kazançlı bir araç!
 

ULUSLAR ARASI SITE YAYIN VE TANITIM

Bir hizmet ve ürünün, internet üzerinden uluslararası düzeyde pazarlanması, küresel piyasada rekabet gücünü artırma adına önemli bir avantaj oluşturmaktadır.

Web sitenizin uluslararası bir boyut ve küresel bir etki kazanmasını mı istiyorsunuz !

Hizmet ve ürünlerinizi uluslararası piyasalara taşıma imkanı sunuyoruz. Standart tercüme hizmetlerimiz kapsamında web siteleriniz 13 ayrı dilde tercüme yapıla bilir.

 

Hedef Ülkelerde O ülke dillerinde Reklam çalışmaları ile o ülkedeki hedef müşterilerinize ulaşa bilirsiniz.
 

ARNE İNTERNET REKLAMCILIĞI

Bir hizmet veya ürününüzü tanıtmak, pazarlamak ,pazar payını artırmak için internet reklamcılığını mı düşündüznüz ?

İnternet reklamcılığı, hedef kitleye direkt ulaşımı sağlar. İnternet kullanıcıları, İnternet reklamcılığı uygulamaları dahilinde kullanılan reklam araçlarıyla iletişime geçer, reklam verene ait marka veya ürünler hakkında tüm yeniliklerden anında haberdar olur, etkileşim kurar. Bu sayede reklam veren, marka ve ürünleriyle ilgili kullanıcıların bilgilerine erişim sağlar ve etkileşimi güçlendirerek avantaj sağlar.

 

Ölçülebilir İnternet Reklamcığı

  • Performansa yönelik, sonuç odaklı reklam
  • Gerçek zamanlı analiz & raporlama
  • Reklamın kaç kişi tarafından görüldüğü
  • Kaç kişinin reklama ilgi gösterdiği
  • Kaç kişinin web sitesini ziyaret ettiği
  • Reklama ilgi gösteren kitlenin demografik yapısı
  • Reklamın dönüşüm oranları

 

ARNE AKILLI YAZI REKLAMLARI

Akıllı yazı reklamı internet sitenize özel bir ifade gücü katmaktadır.

Bazen bir resimde binlerce kelime değerinde anlam yüklü olabileceği gerçeğinden yola çıkarak kullanıcıya okuduğu kelimeye uygun visual bir gösteri izletilmektedir.

 

Şirketimizin uyguladığı akıllı yazı reklamı size sadece bir resim ya da grafik değil, aynı zamanda reklam filmi imkanı sunmaktadır.

Yazılı içeriğe bağlı olarak sunulan bu reklam filmi size bir çok avantaj sağlamaktadır. Örneğin bu sistemle konuyla bağlantılı özel bir aksiyonunuza işaret edebilirsiniz.

Flash ve Popups’dan farklı olarak fare kilit sözcüğünün üzerinden uzaklaştığında pencere kendiliğinden kapanmaktadır. Böylelikle web sitenizin ziyaretçileri hangi bilgiye daha fazla ihtiyaç duyduklarına kendileri karar vermektedirler.
 

ARNE Backlink Çalışmları

Back sistemiyle müşterilerimizin web sitelerine online olarak başka web sitelerinden de ulaşılmasını temin ediyoruz.

Farklı sayfalardan web sayfanıza verilen referans linkler ile oluşmaktadır. Örneğin biz şimdi sitedestek.net adresine backlink kelmesinde backlink vermiş olduk. Google bu konuyu indexlediğinde backlink kelimesinde sitedestek.net adresine backlink sağlayacak. Bu şekilde sitedestek.net için backlink kelimesinde google ‘da yükselme imkanı tanıyacak. Backlink sayınından ziyade google için backlink ‘in kaliteside çok önemlidir. Bugünlerde en popüler backlink sosyal imleme sitelerinden alınan backlinkdir. Çünkü Google amcamız sosyal imlemelere resmen aşık. Ayrıca imleme sitenize hiç ama hiç zarar vermeyen bir sistemdir. Sosyal imleme dışında Profil Backlink, Blog Backlink, Makale Backlink, Dizinler olarakda backlink seçeneğinden faydalanılabilinir…3dSecureLoader
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...