Responsive Web Tasarım


Responsive Web TasarımResponsive Web Tasarım , Yani Browser(Tarayıcı yada Cihaz Ekran Boyutu ) Göre Görsellik Kazanan(Düzelenen)Duyarlı Tasarım  Anlamına Gelen ve Son Yılların En Popular  Kod Yapısıdır.

Responsive web tasarım tarzı son yıllarda giderek popüler hale gelmiş ve neredeyse olmazsa olmaz diyeceğimiz bir önem kazanmıştır.

Bunun sebebi ise günümüzde giderek artan mobil cihazların kullanımının artış göstermesi ve insanların aramalarını, web sitesi görüntülemelerini bu araçlar üzerinden yapmaya meyillenmesidir.

 

Responsive (Duyarlı - Mobil Uyumlu) tasarımlar ve kodlama yapısı her tür mobil cihazın görüntüleme çözünürlüklerinde sorunsuz ve okunaklı şekilde görüntülenmesini sağlarlar ve kullanışlıdırlar.

 

Mobil uyumlu bir web sitesi hazırlayabilmek için güncel web yazılım dilleri olan HTML5 vs CSS3 kodlama yapısından faydalıldığı gibi grid tasarım kullanılmasında büyük önem vardır.

Bu tasarım ve yazılım bilgilerine hakim olmak, web sitesini oluştururken bunları birlikte harmanlamak, çalışmanın bitiminde oluşturduğunuz iş için en verimli performansı sağlayacaktır.

Faliyete geçen web sitesi; masaüstü bilgisayarlarda büyük bir alanda görüntülendiği, okunaklı olduğu gibi; tablet bilgisayarlar ve mobil telefonlarda dahi okunaklı bir biçimde görüntülenecekdir.
Web sitesini ziyaret eden kullanıcı açısından kullanım memnuniyetine ve web sayfanızda uzun süreler geçirmesine sebep olacaktır.

Bütün bunların sonucunda ise web kullanıcısına diğer bir deyişle potansiyel müşteri adayınıza kendinizi daha iyi tanıtma imkaanına vakıf olmuş olacaksınız.

3dSecureLoader
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...